Hjem

Medlemmerne opfordres til at dele historier og andet på vores facebookprofil.

Ændringer eller tilføjelser til denne hjemmeside sendes til jorgen@nuser-vejle.dk

Nusers officielle facebookprofil er offentlig og alle har adgang


Bestyrelsen

Formand: Karsten Mikkelsen

formand@nuser-vejle.dk

tlf: 21755204


Kasserer: Jakob

kasserer@nuser-vejle.dk

tlf: 22640890


Medlemsadministration og kontingent.

Jakob

kasserer@nuser-vejle.dk

tlf: 22640890


Jørgen Damgaard

jorgen@nuser-vejle.dk

tlf: 61712567


Niels Nørholm

niels@nuser-vejle.dk

tlf: 40800006


Svend Bladt

svend@nuser-vejle.dk

tlf: 25134401


Nis Spicker

nis@nuser-vejle.dk

tlf: 29228510


Rene Gulager

rene@nuser-vejle.dk

tlf: 25116372


Udvalgsformænd


Klubben har mange aktiviteter, derfor er det daglige ansvar udlagt i diverse udvalg. Her kan du kontakte diverse udvalgsformænd:


Undervandsrugby:

Jørgen Damgaard

tlf: 61712567


Ungdom:

Steen de Neergaard:

tlf. 22178745


Undervandsjagt:

Rene Gulager

tlf: 25116372


Fridykning:

Mads Prahm

tlf: 52347868


Flaskedykning:

Jørgen Damgaard

tlf: 61712567


Husudvalg:

Klaus Nielsen

tlf: 75863233


Bådene:

Brian Munch & Jacob Knudsen

tlf: 23241790 eller 22640890


Festudvalg:

Jørgen Damgaard

tlf: 61712567


Hjemmeside:

Jørgen Damgaard

tlf: 61712567


Kompressor

Nis Spicker

tlf: 29228510


Adgangsbrik:

Niels Nørholm

tlf: 40800006